У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахновщина - Слов'янськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сахновщина - Слов'янськ:

Розклад поїздів Сахновщина Слов'янськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Сахновщина Слов'янськ найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Близнюки, Барвенкове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.01 зі станції Сахновщина, в кінцевий же пункт Слов'янськ прибувають вони відповідно о 14.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сахновщина Слов'янськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сахновщина - Слов'янськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Сахновщина - Слов'янськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сахновщина – Слов'янськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104 Львів Краматорськ 12.01
Сахновщина
14.56
Слов'янськ
2 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сахновщина -Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахновщина — Слов'янськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Слов'янськ — Сахновщина