У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Самбір - Злочів:

Розклад поїздів Самбір Злочів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Самбір Злочів найчастіше зупиняються на станціях Львів, Підзамче, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.02 зі станції Самбір, в кінцевий же пункт Злочів прибувають вони відповідно о 22.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Самбір Злочів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Самбір - Злочів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Самбір - Злочів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Самбір – Злочів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 20.02
Самбір
22.49
Злочів
2 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Самбір -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Злочів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Злочів — Самбір