У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Самбір
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Самбір:

Розклад поїздів Злочів Самбір на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Самбір найчастіше зупиняються на станціях Красне, Підзамче, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.45 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Самбір прибувають вони відповідно о 07.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Самбір є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Самбір складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Злочів - Самбір можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Самбір залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 04.45
Злочів
07.33
Самбір
2 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Самбір

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Самбір — Злочів