У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трускавець - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Трускавець - Знам'янка:

Розклад поїздів Трускавець Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Трускавець Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Дрогобич, Козятин-1, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.55 зі станції Трускавець, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Трускавець Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Трускавець - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Трускавець - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Трускавець – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Трускавець - Знам'янка можна від 338.88 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
42 Трускавець Дніпро 12.55
Трускавець
05.16
Знам'янка-Пас.
16 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Трускавець -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трускавець — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Трускавець