У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Трускавець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Трускавець:

Розклад поїздів Знам'янка Трускавець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Трускавець найчастіше зупиняються на станціях Фундукліївка, Хмельницький, Львів, Підзамче, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.21 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Трускавець прибувають вони відповідно о 10.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Трускавець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Трускавець складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
41 Дніпро Трускавець 18.21
Знам'янка-Пас.
10.48
Трускавець
16 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Трускавець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трускавець — Знам'янка