У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Одеса:

Розклад поїздів Вінниця Одеса на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Одеса найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.27, 03.06, 07.08 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 06.42, 09.42, 13.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
105 Київ Одеса 00.27
Вінниця
06.42
Одеса-Головна
6 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 03.06
Вінниця
09.42
Одеса-Головна
6 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
801 Вінниця Одеса 07.08
Вінниця
13.57
Одеса-Головна
6 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Вінниця