З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Браїлів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Браїлів:

Розклад поїздів Ворохта Браїлів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Браїлів найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Надвірна, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Браїлів прибувають вони відповідно о 01.50, 01.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Браїлів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Браїлів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Браїлів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144Л Ворохта Київ 13.51
Ворохта
01.50
Браїлів
11 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
01.48
Браїлів
11 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Браїлів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Браїлів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Браїлів — Ворохта