З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Чортків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Чортків:

Розклад поїздів Ворохта Чортків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Чортків найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Яремче, Коломия, Снятин, Чернівці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.24 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Чортків прибувають вони відповідно о 20.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Чортків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Чортків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Чортків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
358Л Рахів Київ 13.24
Ворохта
20.43
Чортків
7 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Чортків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Чортків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чортків — Ворохта