З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Красне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Красне:

Розклад поїздів Ворохта Красне на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Красне найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Івано-Франківськ, Надвірна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51, 17.59 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Красне прибувають вони відповідно о 20.45, 00.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Красне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Красне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Красне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144Л Ворохта Київ 13.51
Ворохта
20.45
Красне
6 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
20.45
Красне
6 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 17.59
Ворохта
00.08
Красне
6 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Красне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красне — Ворохта