У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Підволочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Підволочиськ:

Розклад поїздів Ворохта Підволочиськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Підволочиськ найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Яремче, Делятин, Надвірна, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.38 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Підволочиськ прибувають вони відповідно о 20.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Підволочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Підволочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Підволочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ворохта – Підволочиськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Підволочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підволочиськ — Ворохта