З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Стефанешти
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Стефанешти:

Розклад поїздів Ворохта Стефанешти на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Стефанешти найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Яремче, Коломия, Снятин, Чернівці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.24 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Стефанешти прибувають вони відповідно о 18.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Стефанешти є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Стефанешти складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Стефанешти можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
358Л Рахів Київ 13.24
Ворохта
18.46
Стефанешти
5 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Стефанешти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Стефанешти

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стефанешти — Ворохта