З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Волочиськ:

Розклад поїздів Ворохта Волочиськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Волочиськ найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Івано-Франківськ, Надвірна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51, 17.59 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Волочиськ прибувають вони відповідно о 23.12, 02.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Волочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Волочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Волочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
23.12
Волочиськ
9 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 13.51
Ворохта
23.12
Волочиськ
9 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 17.59
Ворохта
02.34
Волочиськ
8 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Волочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волочиськ — Ворохта