З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів Ворохта Жмеринка-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Жмеринка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Микуличин, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.59 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Жмеринка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Жмеринка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Жмеринка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
026К Рахів Одеса 17.59
Ворохта
05.00
Жмеринка-Пас.
11 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка-Пас. — Ворохта