З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вознесенськ - Березівка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Вознесенськ - Березівка:

Розклад поїздів і електричок Вознесенськ - Березівка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Вознесенськ вночі о 02 г 04 хв і прибуває на кінцеву станцію о 03 г 25 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Вознесенськ о 18 г 40 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Вознесенськ до пункту прибуття Березівка становить 1 г 31 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 21 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 37 хв.
Всі поїзди від станції Вознесенськ до станції Березівка курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Вознесенськ - Березівка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Веселинове.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Вознесенськ - Березівка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Вознесенськ - Березівка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148К Київ Одеса 02.04
Вознесенськ
03.25
Березівка
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6411 Помічна Одеса 02.42
Вознесенськ
04.13
Березівка
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Помічна Одеса 07.33
Вознесенськ
09.10
Березівка
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 18.40
Вознесенськ
20.17
Березівка
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Вознесенськ -Березівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вознесенськ — Березівка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Березівка — Вознесенськ

За маршрутом Вознесенськ - Березівка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Вознесенськ - Березівка Показати тільки електрички сполученням Вознесенськ - Березівка