У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Снятин
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Заболотів - Снятин:

Розклад поїздів і електричок Заболотів - Снятин на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Заболотів вранці о 05 г 38 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 08 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Заболотів о 21 г 25 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Заболотів до пункту прибуття Снятин становить 0 г 25 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 16 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 30 хв.
Всі поїзди від станції Заболотів до станції Снятин курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Заболотів - Снятин проїжджають через такі станції і населені пункти як: Олешків, Прутівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Заболотів - Снятин, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Снятин можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Заболотів до станції Снятин можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 12.99 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6472-6471 Коломия Чернівці 05.38
Заболотів
06.08
Снятин
30 хв Курсує щоденно - переглянути
136 Одеса Чернівці 10.24
Заболотів
10.40
Снятин
16 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
6470-6469 Коломия Чернівці 21.25
Заболотів
21.54
Снятин
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Заболотів -Снятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Снятин

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Снятин — Заболотів

За маршрутом Заболотів - Снятин курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Заболотів - Снятин Показати тільки електрички сполученням Заболотів - Снятин