У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Буча:

Поточний розклад електричок Загальці - Буча включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 37 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Буча о 12 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6602 сполученням Тетерів - Святошин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Загальці і Буча цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Хутір Гай(05.16), Клавдієве(05.33), Ворзель(05.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Буча, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Буча ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Буча можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальці та Буча – 33.8 км. Ціна квитка на електричку Загальці Буча складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Буча

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буча — Загальці