У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Немішаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Немішаєве:

Поточний розклад електричок Загальці - Немішаєве включає 10 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 37 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Немішаєве о 12 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6602 сполученням Тетерів - Святошин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Загальці і Немішаєве цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Хутір Гай(05.16), Клавдієве(05.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Немішаєве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Немішаєве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Немішаєве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальці та Немішаєве – 23.0 км. Ціна квитка на електричку Загальці Немішаєве складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Немішаєве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Немішаєве — Загальці