У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Новобіличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Новобіличі:

Поточний розклад електричок Загальці - Новобіличі включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 27 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Новобіличі о 17 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6608 сполученням Коростень - Борщагівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Загальці і Новобіличі цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Хутір Гай(07.38), Ворзель(08.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Новобіличі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Новобіличі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Новобіличі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Новобіличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Новобіличі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новобіличі — Загальці