У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Користівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Користівка:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Користівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Користівка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Користівка прибувають вони відповідно о 19.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Користівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Користівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Користівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Користівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
19.15
Користівка
9 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
19.15
Користівка
9 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Користівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Користівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Користівка — Запоріжжя-1