У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Новоукраїнка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Новоукраїнка:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Новоукраїнка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Новоукраїнка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Новоукраїнка прибувають вони відповідно о 22.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Новоукраїнка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Новоукраїнка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Новоукраїнка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Новоукраїнка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
22.07
Новоукраїнка
12 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
22.07
Новоукраїнка
12 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Новоукраїнка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Новоукраїнка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоукраїнка — Запоріжжя-1