У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Затишшя - Коломия:

Розклад поїздів Затишшя Коломия на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Затишшя Коломия найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.02 зі станції Затишшя, в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 06.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Затишшя Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Затишшя - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Затишшя – Коломия залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Затишшя - Коломия можна від 382.52 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
06.27
Коломия
14 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
236 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
06.27
Коломия
14 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Затишшя -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Затишшя