У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Копичинці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зборів - Копичинці:

Розклад поїздів Зборів Копичинці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Зборів Копичинці найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.23 зі станції Зборів, в кінцевий же пункт Копичинці прибувають вони відповідно о 19.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зборів Копичинці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зборів - Копичинці складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Зборів - Копичинці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Зборів – Копичинці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 17.23
Зборів
19.19
Копичинці
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зборів -Копичинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Копичинці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Копичинці — Зборів