У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Самбір
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зборів - Самбір:

Розклад поїздів Зборів Самбір на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Зборів Самбір найчастіше зупиняються на станціях Злочів, Красне, Підзамче, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.15 зі станції Зборів, в кінцевий же пункт Самбір прибувають вони відповідно о 07.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зборів Самбір є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зборів - Самбір складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Зборів - Самбір можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 04.15
Зборів
07.33
Самбір
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зборів -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Самбір

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Самбір — Зборів