У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зборів - Вінниця:

Розклад поїздів Зборів Вінниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Зборів Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.17 зі станції Зборів, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 04.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зборів Вінниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зборів - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Зборів - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 23.17
Зборів
04.09
Вінниця
4 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зборів -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Зборів