У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Кам'янське-Пасажирське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Кам'янське-Пасажирське:

Розклад поїздів Злочів Кам'янське-Пасажирське на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Кам'янське-Пасажирське найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Вінниця, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.12, 15.12 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 03.59, 12.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Кам'янське-Пасажирське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Кам'янське-Пасажирське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Злочів - Кам'янське-Пасажирське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Кам'янське-Пасажирське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Кам'янське-Пасажирське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Кам'янське-Пасажирське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське-Пасажирське — Злочів