У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Хуст
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Хуст:

Розклад поїздів Злочів Хуст на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Хуст найчастіше зупиняються на станціях Красне, Львів, Стрий, Сколе, Славське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.06 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Хуст прибувають вони відповідно о 10.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Хуст є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Хуст складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Злочів - Хуст можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
13 Київ Солотвино 00.06
Злочів
10.14
Хуст
10 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Хуст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Хуст

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хуст — Злочів