У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - П'ятихатки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - П'ятихатки:

Розклад поїздів Злочів П'ятихатки на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Злочів П'ятихатки найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.12, 15.12 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 02.55, 08.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів П'ятихатки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - П'ятихатки складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Злочів - П'ятихатки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – П'ятихатки залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — П'ятихатки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки — Злочів