У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Солотвино-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Солотвино-1:

Розклад поїздів Злочів Солотвино-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Солотвино-1 найчастіше зупиняються на станціях Красне, Косини, Тересва, Тячів, Буштино, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.06 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Солотвино-1 прибувають вони відповідно о 11.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Солотвино-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Солотвино-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Злочів - Солотвино-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
13 Київ Солотвино 00.06
Злочів
11.58
Солотвино-1
11 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Солотвино-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Солотвино-1 — Злочів