У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Балта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Балта:

Розклад поїздів Знам'янка Балта на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Балта найчастіше зупиняються на станціях Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.45, 20.13 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Балта прибувають вони відповідно о 07.44, 01.56 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Знам'янка Балта говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Знам'янка - Балта складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Балта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Балта залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Балта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Балта — Знам'янка