У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Одеса-Головна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Одеса-Головна:

Розклад поїздів Знам'янка Одеса-Головна на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Одеса-Головна найчастіше зупиняються на станціях Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.19, 01.45 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.23, 10.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Одеса-Головна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Одеса-Головна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Одеса-Головна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Одеса-Головна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Одеса-Головна можна від 202.08 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Одеса-Головна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Головна — Знам'янка