У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Здолбунів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Здолбунів:

Розклад поїздів Знам'янка Здолбунів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Здолбунів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Городище, Корсунь, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.41 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Здолбунів-Пас. прибувають вони відповідно о 09.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Здолбунів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Здолбунів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Здолбунів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 22.41
Знам'янка-Пас.
09.00
Здолбунів-Пас.
10 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Здолбунів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Здолбунів — Знам'янка