У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Божедарівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Божедарівка:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Божедарівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Божедарівка найчастіше зупиняються на станціях Користівка, Олександрія, Рокувата, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.59 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Божедарівка прибувають вони відповідно о 11.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Божедарівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Божедарівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Божедарівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Божедарівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Львів Запоріжжя 05.59
Знам'янка-Пас.
11.51
Божедарівка
5 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Львів Запоріжжя 05.59
Знам'янка-Пас.
11.51
Божедарівка
5 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Божедарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Божедарівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Божедарівка — Знам'янка-Пас.