У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Бердичів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.57 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Запоріжжя Ясіня 18.57
Знам'янка-Пас.
07.33
Івано-Франківськ
12 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 18.57
Знам'янка-Пас.
07.33
Івано-Франківськ
12 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Знам'янка-Пас.