У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик:

Розклад поїздів і електричок Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. вночі о 01 г 45 хв і прибуває на кінцеву станцію о 03 г 16 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20 г 13 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Знам'янка-Пас. до пункту прибуття Плетений Ташлик становить 1 г 50 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 31 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 47 хв.
Деякі поїзди від станції Знам'янка-Пас. до станції Плетений Ташлик курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик проїжджають через такі станції і населені пункти як: Кропивницький.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Знам'янка-Пас. до станції Плетений Ташлик можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 40.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Знам'янка-Пас. -Плетений Ташлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Плетений Ташлик

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Плетений Ташлик — Знам'янка-Пас.

За маршрутом Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик Показати тільки електрички сполученням Знам'янка-Пас. - Плетений Ташлик