У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Рокувата
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Рокувата:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Рокувата на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Рокувата найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Користівка, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.16, 05.13, 05.59 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Рокувата прибувають вони відповідно о 05.33, 09.28, 09.13 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Знам'янка-Пас. Рокувата говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Рокувата складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Рокувата можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Рокувата залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Рокувата

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рокувата — Знам'янка-Пас.