У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Рожище
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Рожище:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Рожище на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Рожище найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Ім. Тараса Шевченка, Полонне, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.41 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Рожище прибувають вони відповідно о 12.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Рожище є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Рожище складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Рожище можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Рожище залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 22.41
Знам'янка-Пас.
12.48
Рожище
14 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Рожище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Рожище

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рожище — Знам'янка-Пас.