У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Львів, Стрий, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.54, 23.06 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 05.27, 14.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Ужгород 12.54
Знам'янка-Пас.
05.27
Ужгород
16 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
4 Запоріжжя Ужгород 23.06
Знам'янка-Пас.
14.44
Ужгород
15 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Знам'янка-Пас.