У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ужгород - Львів:

Розклад поїздів і електричок Ужгород - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 11, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Ужгород вранці о 04 г 29 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 14 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ужгород о 22 г 00 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ужгород до пункту прибуття Львів становить 5 г 29 хв: найшвидший поїзд їде 4 г 53 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 5 хв.
Деякі поїзди від станції Ужгород до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ужгород - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Чоп, Свалява, Стрий.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ужгород - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ужгород -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Ужгород

За маршрутом Ужгород - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ужгород - Львів Показати тільки електрички сполученням Ужгород - Львів