У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Львів:

Розклад поїздів Ужгород Львів на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Львів найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Свалява, Воловець, Славське, Чоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.56, 06.27, 11.13 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 11.00, 12.03, 17.30 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Ужгород Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Ужгород