У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Черкаси
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Золотоноша - Черкаси:

Розклад поїздів і електричок Золотоноша - Черкаси на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Золотоноша вранці о 05 г 28 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 25 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Золотоноша о 21 г 46 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Золотоноша до пункту прибуття Черкаси становить 0 г 50 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 38 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 57 хв.
Деякі поїзди від станції Золотоноша до станції Черкаси курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Золотоноша - Черкаси проїжджають через такі станції і населені пункти як: Філівка, Соснівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Золотоноша - Черкаси, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Золотоноша - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Золотоноша -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Черкаси

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Черкаси — Золотоноша

За маршрутом Золотоноша - Черкаси курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Золотоноша - Черкаси Показати тільки електрички сполученням Золотоноша - Черкаси