У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Золотоноша - Одеса:

Розклад поїздів Золотоноша Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Золотоноша Одеса найчастіше зупиняються на станціях Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка, Новомиргород, Виска, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.01 зі станції Золотоноша-1, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Золотоноша Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Золотоноша - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Золотоноша - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Золотоноша – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Золотоноша - Одеса можна від 302.52 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248 Київ Одеса 21.01
Золотоноша-1
09.03
Одеса-Головна
12 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Золотоноша -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Золотоноша