У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Подільськ-Жм.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Золотоноша - Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів Золотоноша Подільськ-Жм. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Золотоноша Подільськ-Жм. найчастіше зупиняються на станціях Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка, Новомиргород, Виска, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.01 зі станції Золотоноша-1, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 06.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Золотоноша Подільськ-Жм. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Золотоноша - Подільськ-Жм. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Золотоноша - Подільськ-Жм. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248 Київ Одеса 21.01
Золотоноша-1
06.24
Подільськ-Жм.
9 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Золотоноша -Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Подільськ-Жм.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ-Жм. — Золотоноша