У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів і електричок Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Золотоноша-1 вранці о 05 г 28 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 42 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Золотоноша-1 о 21 г 46 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Золотоноша-1 до пункту прибуття Ім. Тараса Шевченка становить 1 г 56 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 34 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 14 хв.
Деякі поїзди від станції Золотоноша-1 до станції Ім. Тараса Шевченка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Філівка, Соснівка, 898 Км Роз'їзд, Піонерська.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Золотоноша-1 до станції Ім. Тараса Шевченка можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 28.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Золотоноша-1 -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Золотоноша-1

За маршрутом Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка Показати тільки електрички сполученням Золотоноша-1 - Ім. Тараса Шевченка