У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Подільськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Золотоноша-1 - Подільськ:

Розклад поїздів Золотоноша-1 Подільськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Золотоноша-1 Подільськ найчастіше зупиняються на станціях Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка, Новомиргород, Виска, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.01 зі станції Золотоноша-1, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 06.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Золотоноша-1 Подільськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Золотоноша-1 - Подільськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Золотоноша-1 - Подільськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Золотоноша-1 – Подільськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248 Київ Одеса 21.01
Золотоноша-1
06.24
Подільськ-Жм.
9 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Золотоноша-1 -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Подільськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ — Золотоноша-1