У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трускавець - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Трускавець - Львів:

Розклад поїздів і електричок Трускавець - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Трускавець вранці о 05 г 46 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 27 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Трускавець о 20 г 25 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Трускавець до пункту прибуття Львів становить 2 г 27 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 13 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 42 хв.
Деякі поїзди від станції Трускавець до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Трускавець - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Стебник, Верхні Гаї, Миколаїв-Дністровський, Щирець 2, Скнилів.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Трускавець - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Трускавець - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Трускавець -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трускавець — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Трускавець

За маршрутом Трускавець - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Трускавець - Львів Показати тільки електрички сполученням Трускавець - Львів