У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6110 Дніпро — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Чаплине номер 6110 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.39 і прибуває на станцію Чаплине о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6110 Дніпро - Чаплине пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, Іларіонове, Хорошеве, Синельникове-2, Вишнівецьке, 262 км, 269 Км, Крутоярка, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.39
193 Км 08.47 1 хв  08.48 8 хв 
Нижньодніпровськ 08.50 1 хв  08.51 11 хв 
196 Км 08.55 1 хв  08.56 16 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.00 1 хв  09.01 21 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.03 1 хв  09.04 24 хв 
Ксеніївка 09.07 1 хв  09.08 28 хв 
Ігрень 09.10 1 хв  09.11 31 хв 
212 Км 09.18 1 хв  09.19 39 хв 
Іларіонове 09.24 1 хв  09.25 45 хв 
222 Км 09.33 1 хв  09.34 54 хв 
225 Км 09.37 1 хв  09.38 58 хв 
Хорошеве 09.41 1 хв  09.42 1 г  2 хв 
230 Км 09.46 2 хв  09.48 1 г  7 хв 
235 Км 09.51 1 хв  09.52 1 г  12 хв 
Синельникове-2 09.55 1 хв  09.56 1 г  16 хв 
239 Км 10.01 1 хв  10.02 1 г  22 хв 
242 Км 10.05 2 хв  10.07 1 г  26 хв 
Вишнівецьке 10.12 1 хв  10.13 1 г  33 хв 
251 Км 10.17 1 хв  10.18 1 г  38 хв 
Роздори 10.21 1 хв  10.22 1 г  42 хв 
262 км 10.28 1 хв  10.29 1 г  49 хв 
Терса 10.32 1 хв  10.33 1 г  53 хв 
267 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  56 хв 
269 Км 10.39 1 хв  10.40 2 г 
Письменна 10.44 1 хв  10.45 2 г  5 хв 
276 Км 10.48 1 хв  10.49 2 г  9 хв 
Крутоярка 10.52 1 хв  10.53 2 г  13 хв 
283 Км 10.56 2 хв  10.58 2 г  17 хв 
284 Км 11.00 1 хв  11.01 2 г  21 хв 
Васильківка 11.05 1 хв  11.06 2 г  26 хв 
Улянівка 11.11 8 хв  11.19 2 г  32 хв 
Краснощокове 11.20 1 хв  11.21 2 г  41 хв 
Чаплине 11.30 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6110 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930