У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6552 Красна Могила — Фащівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6552 сполученням Красна Могила - Фащівка відправляється зі станції Красна Могила о 07.10 і прибуває на станцію Фащівка о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Довжанська, 103 Км, Ровеньки, Лобівські Копі, 65 Км, 58 Км, 47 Км, Петровеньки, 28 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красна Могила 07.10
Пост Південно-Східний 07.19 1 хв  07.20 9 хв 
Довжанська 07.27 2 хв  07.29 17 хв 
Вальянівський 07.38 2 хв  07.40 28 хв 
103 Км 07.42 1 хв  07.43 32 хв 
Дар'ївка 07.48 2 хв  07.50 38 хв 
Ровеньки 08.01 2 хв  08.03 51 хв 
Картушине 08.16 1 хв  08.17 1 г  6 хв 
Лобівські Копі 08.22 2 хв  08.24 1 г  12 хв 
Щотове 08.35 2 хв  08.37 1 г  25 хв 
65 Км 08.40 1 хв  08.41 1 г  30 хв 
Ковпакове 08.46 1 хв  08.47 1 г  36 хв 
58 Км 08.50 1 хв  08.51 1 г  40 хв 
Штерівка 09.00 10 хв  09.10 1 г  50 хв 
47 Км 09.14 1 хв  09.15 2 г  4 хв 
Еротейдівка 09.19 1 хв  09.20 2 г  9 хв 
Петровеньки 09.30 2 хв  09.32 2 г  20 хв 
33 Км 09.38 1 хв  09.39 2 г  28 хв 
28 Км 09.43 1 хв  09.44 2 г  33 хв 
Комендантська 09.48 1 хв  09.49 2 г  38 хв 
Фащівка 09.58 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6552 Красна Могила — Фащівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930