У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6672 Клавдієве — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Клавдієве - Святошин номер 6672 відправляється зі станції Клавдієве о 05.06 і прибуває на станцію Святошин о 05.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6672 Клавдієве - Святошин пролягає по таким станціям як Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Клавдієве 05.06
Немішаєве 05.12 1 хв  05.13 6 хв 
Кичеєве 05.15 1 хв  05.16 9 хв 
Ворзель 05.19 1 хв  05.20 13 хв 
Склозаводська 05.23 1 хв  05.24 17 хв 
Буча 05.28 1 хв  05.29 22 хв 
Лісова Буча 05.31 1 хв  05.32 25 хв 
Ірпінь 05.36 1 хв  05.37 30 хв 
Біличі 05.46 1 хв  05.47 40 хв 
Новобіличі 05.49 1 хв  05.50 43 хв 
Святошин 05.54 48 хв 

У розкладі поїзда 6672 Клавдієве — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031