У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6673 Борщагівка — Немішаєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Борщагівка - Немішаєве номер 6673 відправляється зі станції Борщагівка о 17.15 і прибуває на станцію Немішаєве о 18.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6673 Борщагівка - Немішаєве пролягає по таким станціям як Святошин, Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Борщагівка – Немішаєве складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 46.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 17.15
Святошин 17.19 3 хв  17.22 4 хв 
Новобіличі 17.25 1 хв  17.26 10 хв 
Біличі 17.29 1 хв  17.30 14 хв 
Ірпінь 17.37 1 хв  17.38 22 хв 
Лісова Буча 17.41 2 хв  17.43 26 хв 
Буча 17.46 1 хв  17.47 31 хв 
Склозаводська 17.50 1 хв  17.51 35 хв 
Ворзель 17.54 1 хв  17.55 39 хв 
Кичеєве 17.58 1 хв  17.59 43 хв 
Немішаєве 18.03 48 хв 

У розкладі поїзда 6673 Борщагівка — Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930