У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

950 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 950 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 950 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 950 Км з такими станціями і населеними пунктами як Дубове, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 30 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Близнюки, Дубове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 950 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 950 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6503 Харків Дубове 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 08.29 1 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 950 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 950 Км