У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

950 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 950 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 950 Км містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 950 Км з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 39 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Близнюки, Бурбулатівська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 950 Км відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Лозова, Лозова - Слов'янськ, Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 950 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 950 Км - Харків від 80.00 грн. (200.2 км)

  • 950 Км - Краматорськ від 35.00 грн. (93.7 км)

  • 950 Км - Лозова від 15.50 грн. (20.8 км)

  • 950 Км - Слов'янськ від 29.00 грн. (79.5 км)

  • 950 Км - Лихачове від 45.00 грн. (127.8 км)

  • 950 Км - Барвенкове від 21.00 грн. (38.1 км)

  • 950 Км - Мерефа від 60.00 грн. (178.2 км)

  • 950 Км - Близнюки від 12.50 грн. (3.3 км)

  • 950 Км - Високий від 60.00 грн. (153.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6809 Лозова Слов'янськ 05.37 1 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822 Краматорськ Харків 09.48 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6802* Слов'янськ Лозова 12.01 1 хв  12.02 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 13.00 1 хв  13.01 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.08 1 хв  15.09 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813 Харків Краматорськ 16.47 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 17.59 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6808 Слов'янськ Лозова 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 950 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 950 Км