У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чеховичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чеховичі:

Актуальний розклад електричок по станції Чеховичі містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чеховичі з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Миколаїв Вантажний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 54 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Петрівське, Чорнобаївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чеховичі відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Херсон, Апостолове - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чеховичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6572 Миколаїв Херсон 07.12 2 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6721* Апостолове Миколаїв 08.13 2 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6571 Херсон Миколаїв 09.05 2 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6576 Миколаїв Херсон 18.56 2 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6575 Херсон Миколаїв 20.52 2 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чеховичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чеховичі